Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  czy zgina po wyparzeniu
Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: karol
E-mail:  
Data: wtorek, 26 października 2010 18:01:10
Moje pytanie jest w temacie ,kupilem nowe podloze i chodza po nim szybkie jakby srebrne robaczki .Wsypalem cala torbe do brytfanki na ciasto i do piekarnika na 200 stopni .Czy ktos wie czy one zgina? Boje sie teraz zmieniac storczykom tego podloza bo przeciez po to chcialem zmieniac zeby mialy nowe czyste od szkodnikow po dlugim leczeniu Jak robilem oprysk stracil storczyk wszystkie kwiaty na dwoch pedach.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Marta
E-mail: marta.uscienska@gmail.com
Data: wtorek, 26 października 2010 18:15:34
Białko ich się zetnie i będą z rusztu . Marta

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: karol
E-mail:  
Data: wtorek, 26 października 2010 18:30:30
a na powazna odpowiedz mozna liczyc?

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Kamil.W
E-mail:  
Data: wtorek, 26 października 2010 20:03:25
Karolu
Jak wsadzisz podłoże do piekarnika na 200 stopni to na pewno żywe nie będą.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: 41ryszard
E-mail: 41ryszard@gmail.com
Data: wtorek, 26 października 2010 20:55:40
Radził bym kupować podłoże w renomowanym sklepie np http://www.orchidgarden.pl/.
Nie będziesz wydawał pieniążki na pieczyste.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: karol
E-mail:  
Data: wtorek, 26 października 2010 21:51:28
To prawda madrzy jestesmy po szkodzie ,ale kupilem w LEROY w Arkadii w Warszawie COMPO SANA firmy COMPO tak doradzil sprzedawca ze to jedno z lepszych podlozy ale nic nie mowil o dodatku bo przeciez tez o tym wiedziec nie moze.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: mania
E-mail:  
Data: środa, 27 października 2010 17:30:03
mi też kiedyś zdażył się zakup z żiemiórkami w środku.Zakupiłam tanie podłoże do storczyków co naraziło mnie na niepotrzebnie na dodatkowe koszty.Storczyki poraz kolejny trzeba było przesadzać.Jednak wtedy nie czytałam jeszcze forum i nie znałam wynalazku jakim jest piekarnik.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Wiktor
E-mail:  
Data: środa, 27 października 2010 21:25:39
Ja sterylizuję podłoże w jeszcze prostszy sposób.Miskę plastikową przykrywam folią,podłoże oczywiście w środku,wstawiam to na parę minut do kuchenki mikrofalowej.Po kilku minutach zdycha dosłownie wszystko.Nie ma żadnego smrodu,nic się nie przypala,a podłoże nie wysycha jak w tradycyjnym piekarniku.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: katarzyna Judka
E-mail: katarzyna.judka@gmail.com
Data: środa, 27 października 2010 21:29:58
Witam , chyba kazdy z nas to przerabial , ale jak Pan wyparzy to napewno zginie to robactwo . U mnie pomoglo powodzenia Katarzyna

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl