Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

 Temat:  Co kwitnie w ............ sierpniu?
  Strona:    Poprzednia    1  [2] 

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: KRASNAL
E-mail: kkrasnal@op.pl
Data: poniedziałek, 20 września 2010 09:28:20

Zazdrość ludzka nie zna granic. Grażynko ja nie mam zamiaru nic poświadczać ani udowadniać jakiemuś niedowiarkowi i zazdrośnikowi. Ja po prostu wiem ile Ty ich masz.

Oh Graża – jeśli chodzi o Ciebie to większość osób tutaj piszących się najpierw przedstawia potem w jakiś sposób pokazuje swoją wiedze, a na pewno nie atakuje nikogo. Odrobina dobrego wychowania mile widziana.
Wiem, że zazdrościsz Grażynie jej kolekcji. Zapamiętaj sobie, że storczyki nie wystarczy tylko mieć, trzeba je umieć uprawiać i doprowadzić do kwitnienia. Ale co ja pisze, Ty tego nigdy nie zrozumiesz bo jesteś nastawionya na atak i obrażanie ludzi.

Pozdrawiam
Krzysztof Krasnal Krasnodębski

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Robert Kubacki
E-mail: robkuba@tlen.pl
Data: poniedziałek, 20 września 2010 11:07:10
Witam.
A ja z niecierpliwością i pewną taką nieśmiałością czekam na obliczenia Pani Graży.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
r.
Zapomniałbym, dopuszczam błąd...nie wiekszy jednak jak 5%.
Grażynko nie zapomnij podać metrażu mieszkania(z wysokością!) a najlepiej dołącz plan.
Ubaw po paszki.
Serwus.

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Wanda N
E-mail: wawo101@wp.pl
Data: wtorek, 21 września 2010 13:55:44
Witam.
U mnie kolejny miesiąc kwitły :

1. Phalaenopsis equestris /od lipca ub. roku/
2. Mini Mark
3. Phalaenopsis modesta
4. Phalaenopsis equestris var. alba
5. Phalaenopsis violacea coeruela x violacea alba
6. Phalaenopsis cornu-cervi



















Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Wanda N
E-mail: wawo101@wp.pl
Data: wtorek, 21 września 2010 14:05:54
a sierpniu zakwitły jeszcze :
7. Dendrobium intricatum
8. Phalaenopsis Younho Princess Gelb' Ching Riey' x Bellina Red













Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Małgosia
E-mail: m.wegner@op.pl
Data: wtorek, 21 września 2010 16:29:35
Wszystkie Prezentacje cudowne - ale przypadkiem jakaś dziwna dyskusja na temat storczyków naszej Grażynki się zaplątała Szok Normalnie jaki trzeba mieć tupet i być wstrętnym zazdrośnikiem żeby pisać takie bzdury, jak to całe jakieś Oh z g.
Osobiście to ja uważam, że u Grażyny jak na taką ilość roślin i tak jest całkiem sporo miejsca i posiada ona genialny dar umieszczenia podopiecznych tak aby mieszkanie nadal było mieszkaniem i to całkiem funkcjonalnym i wygodnym.
Może Ohg najzwyczajniej w świecie chciał/a się wprosić na bezczelnego do Grażyny aby zobaczyć na własne oczy co tam się mieści?


Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Katarzyna Wasilewska
E-mail: katarzyna.wasilewska@gmail.com
Data: wtorek, 28 września 2010 08:53:45
Witam Wszystkich kochajacych storczyki najciekawsze i najpiekniejsze kwiaty , jestem tu poczatkujaca i ogladam wszystkie tu obecne zdjecia np: Pani Grazyny i jestem pod wielkim wrazeniem . Marze o tym zeby ktos zrobil staly program w telewizji o storczykach . Bardzo duzo jest zdjec i filmow na stronie " You Tube" Pozdrawiam Katarzyna Wasilewska

Odpowiedz Pokaż wiadomość 
Autor: Katarzyna Wasilewska
E-mail: katarzyna.wasilewska@gmail.com
Data: wtorek, 28 września 2010 08:58:39
Witam Wszystkich kochajacych storczyki najciekawsze i najpiekniejsze kwiaty , jestem tu poczatkujaca i ogladam wszystkie tu obecne zdjecia np: Pani Grazyny i jestem pod wielkim wrazeniem . Marze o tym zeby ktos zrobil staly program w telewizji o storczykach . Bardzo duzo jest zdjec i filmow na stronie " You Tube" Pozdrawiam Katarzyna Wasilewska

Strona:    Poprzednia    1  [2] 

Powrót do grupy


© Copyright 2024 Orchidarium.pl