Strona główna serwisu Strona główna forum

  Grupa:  Zupa storczykowa

Odpowiedz  Pokaż cały wątek
Temat: Re: wystawa storczyków w Dreźnie
Autor: gr
E-mail: GrzegorzRadka@interia.pl
Data: sobota, 19 marca 2005 10:31:52
Witam wszystkich!
Nie spodziewałem się takiego odzewu, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Rzeczywiście, największym ograniczeniem przy kupnie jest ilość banknotów w portfelu. Długo chodziłem między sprzedawcami i zastanawiałem się na co wydać przeznaczone fundusze. A i tak nie wiem, czy dobrze zrobiłem. I pewnie tak już zostanie.
Dodatkowo (dla osób z południowo-zachodniej Polski) polecam sklep OBI w Bautzen. W drodze do Drezna kupiłem Dendrobium kingianum, hybrydę Masdevalii i chyba Brassavola. Wszystko przecenione w cenie 8-10 euro za sztukę.
Mam jeszcze dodatkowe pytanie o pielęgnację. Kupione w Dreźnie Chysis bracteascens ma dwie dorosłe pseudobulwy, jedną bezlistną i jedną z liśćmi. Teraz traci liście, ale wyrasta nowa pseudobulwa. Roślina w doniczce, do tej pory nie podlewana przeze mnie. Czy to normalne, czy trzeba ratować?
Pozdrawiam:gr

Powrót do grupy


© Copyright 2025 Orchidarium.pl